Suma juure pulber, 125g / Nutrisslim

Toode
Suma juure pulber, 125g / Nutrisslim
Hind
17.50 €
Komplektis
1
Toote kood
SLI5168
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Nutrisslim
Suuruse valik
  • Suma juurt on Brasiilia põlisrahvad kasutanud sajandeid toonikumi ja afrodisiaakumina ning abivahendina kõrge veresuhkru taseme, haavade ja paisete puhul.
  • Läänemaailmas kasutatakse lihasmassi suurendamiseks ja kroonilise väsimuse sündroomi puhul, menopausi sümptomite leevendamiseks.
  • Suma juurt tuntakse adaptogeenina tänu selle võimele suurendada vastupidavust ja elujõudu.

Koostis: 100 % Suma juur ehk pööris-vähipõõsas (Pfaffia paniculata)

Päritolumaa Brasiilia.

Premium kvaliteet.

KASUTAMINE: Võib kasutada 1-2 tl, 1-3 korda päevas. Kui tegelete bodybuildinguga või soovite lihasmassi kasvatada, soovitatakse 500mg iga 18kg kaalu kohta, ühlaselt jaotatud kaheks osaks päevas. Sobib lisandiks smuutidele, jogurtile, piimale ja putrudele/müslidele.


Suma juur sarnaneb toimelt zenzenniga, olles organismi üldtoonikum.

Ta on Brasiilias tuntud hüüdnimega "para tudo" ("kõik"). Aitab normaliseerida ja tugevdada keha, parandab stressitaluvust. Suma aitab hormonaalset tasakaalu hoida, tugevdab immuunsust ja libiidot, aitab taastuda ja paraneda.

Annab organismile lisahapnikku ja energiat.

Teadlased on leidnud sumajuurest kolm peamist aktiivset koostisainet: sumast eraldatud spetsiifilist hapet, fütosteroole (peamiselt beeta-ekdisooni) ja saponiine. Beeta-ekdisoon on taimne fütosteroon hormoon, mis aitab kaasa valgu biosünteesile ja teistele anaboolsetele (ülesehitavatele) protsessidele. Lisaks on beeta-ekdisoonil tuvastatud valuvaigistav ja anti-diabeetiline toime inimestele. Leitud on ka teisi mikroelemente nagu germaaniumi, allantoiini ning mitmesuguseid vitamiine, mineraale ja aminohappeid.
SUMA JUURES LEIDUB MUUHULGAS:

19 erinevat amiinohapet
Vitamiin A
Vitamiin K
Vitamiin E
Vitamiin B1
Vitamiin B2
Raud
Tsink
Magneesium
Pantoteenhape
Allantoiin
Fütohormoonid


Lisaks sisaldab SUMA JUUR vähesel määral koobalti ja germaaniumi

Koobalt (mineraal, mitte raskemetall: loe juurde http://www.biolab.ee/tarbijaabi/bioelemendid-inimtoidus/ : Koobalt on vajalik erütrotsüütide talitluseks ja vereloomeks. Element kuulub vitamiin B12 koostisesse ja on mitmete ensüümide tööks.

Koobalt soodustab raua imendumist ning rauasisalduse tõusu erütrotsüütides. Peamised koobalti sisaldavad produktid on loomaliha, maks, neer, piim. Taimedest sisaldavad koobaltit rõikad, pirnid, mustsõstrad, vaarikad, peet, kaunviljad, astelpaju viljad ja sibulapealsed.

Rõhutame siiski, et maismaataimedes on koobalti sisaldus suhteliselt väike, mistõttu ranged vegetariaanid on väga altid koobalti defitsiidi suhtes.)
Germaanium ( loe lisaks: www.heatunde.eu: Rakkude hapnikunälg põhjustab samuti vananemisgeenide aktiveerumist, samas ained, mis aitavad hapnikku transportida, suurendavad DNA eluiga.

Näiteks imeline mineraal germaanium, mis inimese rakkudes vastutab hapniku ainevahetuse eest. Mida rohkem hapnikku, seda rohkem on rakkudes energiat ATF näol. Energia aga on nooruse tähtsaim tundemärk. Mitte juhuslikult pole ženžen - tähtsaim germaaniumi allikas looduses - kõige võimsam vananemisprotsesse pärssiv taim idamaade meditsiinis.


Kasutage Suma juurt et:

suurendada energiataset, parandada vastupidavust
suurendada füüsilist ja vaimset vastupidavust
tasakaalustada organismi toimimist
antioksüdantide rikas, aitab ennetada kasvajate teket
isupuuduse korral
veresuhkru taseme alandamiseks
menopausi sümptomite leevendamiseks (östrogeeni taset reguleeriv)
väsimuse vähendamiseks
immuunsüsteemi tugevdamiseks
loomuliku vitamiinide ja mineraalainete allikana
vereringe parandamiseks
impotentsuse vastu ja libiido tõstmiseks

Adaptogeenid on ained, mis tugevdavad organismi vastupanuvõimet kuuma ja külma kliima, janu, näljatunde, emotsionaalse stressi jne osas. Adaptogeenisd ei muuda oluliselt organismi normaalset talitlust, ent tõstavad märgatavalt kehalist ja vaimset töövõimet.

Adaptogeenid aitavad säilitada lihasmassi, nende kasutamine võimaldab spordis suurendada
koormuse mahtu ja intensiivust, tõsta organismi töövõimet. Järgima peab kindlasti adaptogeenide õiget manustamist, sest suured annused võivad põhjustada nii närvisüsteemi erutuse kui ka pidurduse.

Superfoods pulbrite säilitamine: õigesti säilitades seisavad enamus pulbreid peale avamist 1-2 aastat. Väldi kokkupuudet kuumusega, hoia toatemperatuuril või madalamal temperatuuril. Ära jäta pakki päikese kätte. Enne paki taas sulgemist pigista sellest välja õhk. Sulge pakk hoolikalt, ära jäta õhuvahesid.