Shiitake pulber, 250g / Nutrisslim

Toode
Shiitake pulber, 250g / Nutrisslim
Hind
16.50 € 14.85 €
Komplektis
1
Toote kood
SLI5165
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Nutrisslim
Suuruse valik
Shiitake (Lentinula edodes) seened on tuntud söögiseened Hiinas, Jaapanis ning mujal Aasias.
Shiitake raviomadused on unikaalsed, seda tõestab kahe tuhande aastane Jaapani fungoteraapia ajalugu ja paljud kliinilised uuringud.
Vürtsise maitsega seenel on Aasia teadlaste arvates vananemist aeglustav toime, see vähendab stressi ja kurnatust, tugevdab tervist.
 • Kasutamine: 1-2tl päevas. Mitte ületada päevast soovitavat kogust. Toodet ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana.

  Päritolumaa: Hiina. Pakendatud Sloveenias.

  Säilitamine: hoida kuivas ja jahedas.

  Aasias soovitatakse shiitaket kõrge vererõhu, kõrge kolesteroolitaseme, allergiate ja viirusinfektsioonide puhul ning haigustest taastumiseks. Seen mõjub vedelikku ja toksiine väljutavalt, taastab mineraalidevarusid ning lahustab soolasid.

  Seen sisaldab polüsahhariidi lentinaan, mis on vähivastase toimega, seda kasutatakse mitmete vähivormide ravis. Shiitake toimeained aitavad kehal toota interferooni, mis aitab võitluses viiruste ja vähirakkude vastu.

  Lisaks sisaldab seen lenduvaid ühendeid, mida nimetatakse seente fitontsiidideks. Need on suutelised võitlema ükskõik millise viirusega, nohuviirustest HI-viiruseni.

  Diabeedi korral võib shiitake aidata alandada veresuhkru taset. Jaapanis kasutatakse shiitaket ka reuma ja sclerosis multiplexi puhul. Shiitake ekstrakti kasutamisel on häid tulemusi saadud leukeemia ning rinnavähipatsientidel.