Orgaaniline remineraliseeriv hambapasta kookosõli baasi (TEEPUU ÕLIGA) 60ml

Toode
Orgaaniline remineraliseeriv hambapasta kookosõli baasi (TEEPUU ÕLIGA) 60ml
Hind
9.20 €
Komplektis
1
Saadavus
Poes olemas (R)
Bränd
GEORGANICS
Suuruse valik

Remineraliseeriv hambapasta kookosõli ja looduslike mineraalidega, teepuuõliga
Hambapasta kaltsiumkarbonaadi ja naatriumbikarbonaadiga puhastab ja remineraliseerib hambaid loomulikult, kuna sisaldab mineraalaineid nagu kaltsium, kaalium, magneesium ja looduslik orgaaniline räni.

See on õrn ja ohutu hambapasta, mis on valmistatud parima kvaliteediga koostisainetest, mis kõik on orgaanilised ja toidu kvaliteediga.
Sellesse hambapastasse on segatud Austraalia teepuu lehe õli, mis on auruga destilleeritud ja mahesertifikaadiga.

Läbi ajaloo on seda kasutatud naha haavade, põletuste ja pindmiste põletike tervendamiseks, purustades lehed ning asetades need probleemsele kohale. Seda sellepärast et teepuu lehel on märkimisväärsed omadused, mis tervendavad võimsalt.

See on ilmselt parim vahend mistahes igemehaiguse korral. Hambapasta on 100% ohutu ja puhas, ning sobib ideaalselt kõikidele vanuserühmadele, kaasaarvatud lastele

Aseta hambaharjale hernetera suurune kogus pastat ning harja hambaid 2-3 minutit.
Hambapastaga kaasas oleva spaatli abil aseta herneterasuurune hambapasta kogus pehmele või keskmise pehmusega hambaharjale. Harja nagu tavaliselt 2-3 miutit.

Hammaste remineraliseerimiseks jäta hambapasta suhu kauemaks.

Parima tulemuse saavutamiseks loputa suud „oilpullingu“ teel Georganicsi orgaanilise kookosõli suuloputusvahendiga. Väldi purki vee sattumist, et välistada bakterite kasvamine.

Avatud purki hoia kuivas ja soojas kohas kuni 12 kuud.

Meie hambapastad on valmistatud orgaanilistest ja toidu kvaliteediga koostisainetest.


Kaltsiumkarbonaat ^, Kookosõli *^, Kaprüül- ja Kaprik Triglütseriid ^, Kaoliin, Diatomiitmuld *^, Naatriumvesinikkarbonaat ^, Teepuu lehe õli *^, Sidruni koore õli*^, Tseilon kaneeli koore õli*^, Tokoferool ehk E-vitamiin ^, Mürri õli *^.
* Mahepõllumajandusest, ^ Toidukvaliteediga.