Kannikesekreem 50ml-põletikku leevendav

Toode
Kannikesekreem 50ml-põletikku leevendav
Hind
16.40 €
Komplektis
1
Toote kood
AR2090
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-3 tööpäeva)
Bränd
ARGITAL
Suuruse valik

Tooteinfo:

Kannikesekreemis sisalduv kannikese ekstrakt avaldab nahale tugevalt tasakaalustavat mõju, taastades ebapuhta või kahjustunud naha normaalse seisundi.

Toimet aitavad võimendada saialille ekstrakt, puhtad eeterlikud õlid (mänd, lavendel, kurereha, sidrunmeliss ja sidrun) ning rohelise savi geel.

Kannikesekreem reguleerib naha niiskustasakaalu ja on seega ideaalne kuivemale nahatüübile. Kreemi sobib kasutada nii näol kui kehal püsivamate põletikuliste ja allergiliste reaktsioonide rahustamiseks, samuti armkoe hooldamiseks.

Väga hästi sobib kannikesekreem rindade õrnale nahale, sest kaitseb ja lisab vajalikku elastsust. 

 

Koostis: 

Spring water, Sweet Almond oil, Mixture of wheat germ proteins and coconut fatty acids***, Vegetal glycerine**, Cethyl alcohol, Mixture of stearic acid and vegetable glycerine***, Violet extract, Marigold extract, Ethyl alcohol (bio), Pine essential oil*, Lavender essential oil*, Geranium essential oil*, Lemon essential oil*, Lemon balm essential oil*, Green clay gel, Berberis resin extract, Benzoin resin extract, Xanthan gum****, Lactic acid.

*Natural essential oils’ components: Limonene, Linalool, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Geraniol, Citral.

**Argitali kasutatav glütseriin või glütserool on looduslik aine, mis saadakse taimsete rasvade destilleerimise teel.

*** Emulgaator, mis seob vee ja õlid ühtlaselt, et moodustuks kreemjas mass.

****Ksantaankumm on looduslik taimne liim või kumm.

 

Sertifikaadid:

BDIH

 

Kuidas kasutada:

Kanna piisav kogus kannikesekreemi peopesale või otse hooldatavale piirkonnale ning masseeri õrnade ringjate liigutustega kellaosuti suunas* kuni see on täielikult naha sisse imbunud.

Kreemi võib kasutada vajadusel mitmeid kordi päevas. 

 

*Isegi väikesed õigesti tehtud ringjad liigutused on väga kasulikud, sest aitavad paremini reguleerida vedelike ringlust naha kudedes.

Põhjapoolkeral elavatel inimestel soovitame teha ringjaid liigutusi päripäeva suunas ja lõunapoolkeral elavatel inimestel vastupäeva suunas, kuna on teada, et vedelikud liiguvad põhjapoolkeral päripäeva ja lõunapoolkeral vastupäeva.