Goji marjad, 140g / BiologicOils

Toode
Goji marjad, 140g / BiologicOils
Hind
9.70 €
Komplektis
1
Toote kood
OIL80100
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
BiologicOils
Suuruse valik

Peamiseks kasuteguriks on silmanägemise parandamine ja kaitse degeneratiivsete silmahaiguste eest.

Rikkad antioksüdantide poolest, sisaldavad beeta-karotiini ja zeaxantiini.

Zeaxantiin kaitseb silma võrkkesta ja võib parandada nägemist ning vanusega seotud silmahaigusi.

Goji marjades on mustikatega võrreldes A-vitamiini 100x, beeta-karoteeni 200x ja zeaxantiini 25 korda rohkem.


Koostis: 100% Goji marjad (Lycium barbarum).

Orgaanilisest kasvatusest. Päikesekuivatatud.

KASUTAMINE: kuni 2 spl päevas

HOIATUSED: kuigi goji marjadel ei ole leitud kõrvaltoimeid, tuleb olla ettevaatlik kui tarvitatakse verd vedeldavaid ravimeid, diabeedi ja vererõhu ravimeid. Marjad võivad nende mõju tugevdada. 

Sajas grammis goji-marjades on 112 mg kaltsiumi, 9 mg rauda, 1,132 mg kaaliumi, 2 mg tsinki, 29–148 mg C-vitamiini, 1,3 mg B3-vitamiini ja 50 µg seleeni.

Antioksüdantidest on tähelepanuväärsed karotinoidid, nagu beetakarotiin ja zeaxantiin. Üks zeaxantiini võtmerolle on silma võrkkesta kaitsmine, imendades sinist valgust. Arvatakse, et regulaarne zea­xan­tiini sisaldava toidu tarbimine vähendab vanusega seotud nägemise vähenemist ja pimenemist (vanusest tingitud kollatähni taand­arenemine ja glaukoom).

Nüüdseks on goji-marjadel leitud järgmisi häid omadusi: need kaitsevad maksa, parandavad silmanägemist ning seksuaalset toimimist ja viljakust, tugevdavad immuunsüsteemi, parandavad verevarustust, mõjuvad lahtistavalt, vähendavad kolesteroolisisaldust, edendavad pikaealisust ja vähendavad kortsude teket.

Veel usutakse goji-marjal olevat omadusi, mis võivad aidata nii südame-veresoonkonna haiguste kui ka põletikuliste protsesside puhul. Kuna goji-mari sisaldab palju aminohappeid ja antioksüdante, siis omistatakse talle koguni vähki tõrjuvaid omadusi.

Kuidas tarvitada: Goji-marju võib süüa värskelt, kuivatatult, lisatuna pudrusse, jogurtisse jne. Samuti võib neist teha teed, lastes marjadel kuni 5 minutit tõmmata.

Superfoods toodete säilitamine: õigesti säilitades seisavad enamus pulbreid peale avamist 1-2 aastat. Väldi kokkupuudet kuumusega, hoia toatemperatuuril või madalamal temperatuuril. Ära jäta pakki päikese kätte. Sulge pakk hoolikalt, ära jäta õhuvahesid.